Czarujące walki
W grach z gatunku RPG nie może zabraknąć dynamicznych scen walki. To właśnie na te momenty w grze czekają fani i z ich perspektywy niejednokrotnie oceniana jest cała gra. Podkreślić należy fakt, iż Wiedźmin to jedna z najbardziej popularnych gier RPG dostępnych na rynku. Seria gier Wiedźmin zachwyca nie tylko fabułą, która jest niezwykle rozbudowana, ale także doskonałą grafiką i niezapomnianymi scenami podczas śmiertelnych pojedynków.
Jak wygląda walka w grze Wiedźmin? Przede wszystkim gracz ma możliwość dostosowania taktyki walki do przeciwnika. Doskonałym tego przykładem są rodzaje ciosów jakie może on zadawać. Silny cios, zwany też temerskim diabłem służy głównie do walki z powolnymi, ale niezwykle mocnymi przeciwnikami. W takim wypadku nie koncentrujemy się bowiem na szybkości uderzenia, ale na sile.
Z kolei w trakcie pojedynku z przeciwnikiem, który słynie z szybkości, zwinności i strategii polegającej na ataku i wycofywaniu się, lepszy okaże się szybki cios, w grze określany jako ognisty tancerz. Tego rodzaju walka przebiega niezwykle dynamicznie, a o pokonaniu przeciwnika decyduje nasz refleks. Zazwyczaj strategia ta sprawdza się idealnie w przypadku słabszych przeciwników. Ostatnim, ale równie istotnym sposobem walki z grupą przeciwników jest tryb grupowy, w którym konfrontujemy się z licznymi wrogami jednocześnie.
Dziewięć słonecznych mieczy w takiej sytuacji jest wręcz koniecznością, gdyż inaczej nie mamy szans w potyczce z wieloma przeciwnikami. Każda z powyższych walk jest inna i nie grozi nam rutyna w grze.
biuro rachunkowe gdańsk
Polecane artykuły
Świat pełen współczesnej elektroniki wart refleksji
elektronika Czy potrafimy sobie wyobrazić świat bez prądu? Tego typu wizja jawi się jako katastrofa i nie ma się czemu dziwić. Zdecydowana większość codziennych czynności opiera się na wykorzystywaniu prądu i ściśle związanej z nią elektroniki. Nie potrafimy funkcjonować tak jak nasi przodkowie, k
Czy interesują nas gry komputerowe dla dzieci?
gry komputerowe Jest spore grono rodziców, którzy nie chcą, aby ich dzieci grały w gry komputerowe, bo obawiają się, że to doprowadzi do uzależnienia, albo boją się, że ich dzieci będą grały w gry, które nie są przeznaczone do ich wieku. Prawda jednak jest taka, że jeśli rodzice poświęcą trochę cz